Ένταση ανάμεσα στον Γ.Καρασάββα και τον Αλ. Πνευματικό στο Δημοτικό Συμβούλιο Κορινθίων (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2020/08/φςρ.png?fit=795%2C400&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ένταση επικράτησε στο δημοτικό συμβούλιο ανάμεσα στον αντιδήμαρχο Γιάννη Καρασάββα και τον πρώην δήμαρχο Κορινθίων Αλέξανδρο Πνευματικό, και χρειάστηκε η παρέμβαση του προέδρου του δημοτικού συμβουλίου που διέκοψε τη συνεδρίαση για 10 λεπτά για να ηρεμήσουν τα πνεύματα. Ξέχασε ότι είναι αντιπολίτευση.