Ανακοίνωση πρόσληψης προσωπικού για τον μήνα Μάρτιο 2024 στον Δήμο Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/02/tfik.webp?fit=587%2C440&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Την πρόσληψη εργατοτεχνικού προσωπικού τριών (3) ατόμων , ειδικότητας ΥΕ Συνοδών Απορριμματοφόρων για απασχόληση έως πέντε ημερομίσθια κατ’ άτομο, για το μήνα Μάρτιο έτους 2024, προκειμένου να καλυφθούν πρόσκαιρες και κατεπείγουσες ανάγκες (καθαρισμός-όγκος απορριμμάτων ) για την εξής, κατά αριθμό ατόμων, ειδικότητα, με τα ειδικά τυπικά προσόντα και αριθμό ημερομισθίων:
Για περισσότερες λεπτομέρειες κλικάρετε τα συνημμένα αρχεία