ΑΝΑΣΤΈΛΛΕΤΑΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΤΟΥ ΚΕΠ ΣΤΟΝ ΔHΜΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΛOΓΩ ΚΡΟΥΣΜΑΤΩΝ covid – 19
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/FB_IMG_1617878122121.jpg?fit=720%2C420&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
ΑΝΑΣΤΈΛΛΕΤΑΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΤΟΥ ΚΕΠ ΣΤΟΝ ΔΉΜΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ ΛΌΓΩ ΚΡΟΥΣΜΆΤΩΝ covid – 19
Αναστέλλεται η λειτουργία του Κέντρου Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ) της Δημοτικής Ενότητας Σικυωνίων του Δήμου Σικυωνίων λόγω κρουσμάτων covid-19 για το χρονικό διάστημα από 05-4-2021 έως και 17-4-2021. Οι πολίτες μπορούν να ζητούν την εξυπηρέτησή τους από τα Κέντρα Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ) των Δημοτικών Ενοτήτων Στυμφαλίας και Φενεού του Δήμου Σικυωνίων, καθώς και από τους όμορους Δήμους Ξυλοκάστρου- Ευρωστίνης και Βέλου –Βόχας.