Α.Ο. Λουτράκι: Ανανέωσε ο Δημήτρης Τσατσόπουλος
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/ANANEOSIS_1100.jpg?fit=1024%2C512&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/05/01_Mid-Season-Sale.jpg?resize=600%2C150&ssl=1)
Ο Α.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙ, ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Τσατσόπουλο.
Ο έμπειρος επιθετικός και ένας εκ των αρχηγών της ομάδας θα συνεχίσει και την αγωνιστική χρονιά 2022 – 2023 να αγωνίζεται με την ομάδα που τον ανέδειξε ποδοσφαιρικά, προσφέροντας αξιόπιστες λύσεις στην επιθετική γραμμή.
Του ευχόμαστε υγεία και καλή επιτυχία!