Βαγγέλης Ανδριανάκος: Ο αγώνας ξεκινάει
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/ScreenHunter-2947.jpg?fit=500%2C480&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο υποψήφιος Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ στην Κορινθία Βαγγέλης Ανδριανάκος μετά την ανακοίνωση των υποψηφίων δήλωσε ότι:
Το μήνυμα της Νίκης δώθηκε σήμερα απο τον Πρόεδρο μας Νίκο Ανδρουλάκη στην συνεδρίαση της της Κεντρικής Πολιτικής Επιτροπής. Ο αγώνας ξεκινάει και θα μας βρεί όλους μαζί στο πλευρό του ΠΑΣΟΚ, ώστε στις επόμενες εκλογές να είμαστε πρωταγωνιστές στην προσπάθεια για μια ισχυρή Ελλάδα!
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και άτομα που στέκονται](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326442402_2621325661343838_2167072290225126367_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KCPLU-lGy4cAX8sTdV1&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfCvYnhZxcv2SLIh7BFBDJrHcn4q7IxTol-ndOnoNP6e-Q&oe=63DB6C41)