«Γιατί γράφουν Ιστορία οι παρέες» και το κάνουν στο Μελίσσι!
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/22-08-2023-Melissi-7b1cb605.webp?fit=1024%2C576&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Προοδευτικός Πολιτιστικός και Αθλητικός Σύλλογος Μελισσίου Κορινθίας μάς προσκαλεί στο Αντάμωμα του χωριού που θα πραγματοποιηθεί σήμερα Σάββατο 26 Αυγούστου & ώρα 20:30 στο Μελίσσι (χώρος Δημοτικού Σχολείου). Η θεματική της εκδήλωσης έχει τίτλο «Γιατί γράφουν Ιστορία οι παρέες».
Μια πρωτοβουλία που γίνεται σε συνεργασία με το Καφενείο 1954.
Γενική Είσοδος 5€.