Γ’ Εθνική 3ος όμιλος: Έχασε ο ΠΑΣ Κόρινθος στο Μαρκό
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/02/φξδχφδ.jpg?fit=579%2C349&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Η Μαρκό επικράτησε 1-0 τoυ ΠΑΣ Κόρινθος και έδωσε νέο ενδιαφέρον στην κορυφή του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
To γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημείωσε στο πρώτο ημίχρονο ο Καλλέργης, με τους γηπεδούχους στο ντεμπούτο του Πάρη Κωνσταντακόπουλου στην τεχνική ηγεσία του συλλόγου να παίρνουν ένα σημαντικό τρίποντο ενόψει της συνέχειας.