Τε. Μάι 22nd, 2024

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων: Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Παρέμβαση Πολιτών” του Γιώργου Γκιώνη – Όλα τα ονόματα

Κοινοποίηση ειδήσεων

Με την ανακήρυξη του συνδυασμού μας “ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ” από το Πρωτοδικείο Κορίνθου ξεκινάμε και επίσημα την πορεία μας προς τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου, για να συνεχίσουμε ανανεωμένοι την αυτοδιοικητική μας διαδρομή.

Με εχέγγυά μας το έργο που έχουμε επιτελέσει και με νέα δυναμική, με ανθρώπους που έχουν τη διάθεση να προσφέρουν με γνώσεις και νέες ιδέες, καλούμε τις συνδημότισσές μας και τους συνδημότες μας να μας εμπιστευτούν και να μας τιμήσουν με την ψήφο τους.

Δημιουργήσαμε μια νέα, δυναμική ομάδα με γυναίκες και άνδρες διαφορετικών γενεών και ηλικιών, επαγγελμάτων και ενδιαφερόντων, ένας συνδυασμός φρέσκων προσώπων και έμπειρων στελεχών, που οδηγείται και εμπνέεται από τις αξίες: «Υπευθυνότητα, Αξιοπιστία, Ανανέωση, Ανάπτυξη και εξωστρέφεια».

Άνθρωποι εξαιρετικοί που με τιμούν με τη συμμετοχή τους και συμπορεύονται μαζί μας για το κοινό μας όραμα: να δουλέψουμε όλοι μαζί

  • για να μπορούμε να κοιτάμε με αισιοδοξία το σήμερα και το αύριο,
  • για να συνεχίσουμε την αναπτυξιακή προοπτική του τόπου μας,
  • για να πάμε τον Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΑΒΒΑ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

3. ΒΛΑΣΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ ΦΛΟΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

4. ΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

7. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

8. ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

9. ΓΚΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

10. ΔΕΒΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

11. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΝΘΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

12. ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

13. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΖΩΗ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

14. ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

15. ΘΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

16. ΙΣΟΥΦΑΪ ΑΝΙΣΑ του ΜΠΕΣΙΜ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

17. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

18. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

19. ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

20. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

21. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

22. ΚΟΚΚΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

23. ΚΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

24. ΚΟΡΔΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

25. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

26. ΛΑΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

27. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΕΡΑΓΟΥΛΑ-ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

28. ΛΙΑΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

29. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΣΟΡΟΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

30. ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

31. ΜΑΓΕΙΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

32. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

33. ΜΟΝΑΝΤΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

34. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΓΚΕΛΝΤΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

35. ΜΠΑΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

36. ΝΤΕΝΤΑ ΕΝΤΜΟΝΤ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

37. ΝΤΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

38. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ-(ΓΚΟΥΒΑ) ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

39. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

40. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

41. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

42. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

43. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

44. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΙΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

45. ΠΕΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

46. ΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

47. ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

48. ΠΡΟΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΛΟΛΑΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

49. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

50. ΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

51. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

52. ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

53. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

54. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

55. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

56. ΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

57. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ της ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

58. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

59. ΤΑΝΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

60. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ (ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ)

61. ΤΣΙΡΙΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ)

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίων Θεοδώρων)

1. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ.

3. ΚΑΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ-ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΠΙΠΕΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

11. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΤΣΟΔΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ισθμίας)

1. ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΘΩΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ

4. ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΚΟΓΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΜΠΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΝΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ

12. ΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13. ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρακίου Περαχώρας)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΜΠΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

12. ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του ΦΩΤΙΟΥ

13. ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

14. ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

15. ΣΕΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΤΙΚΟ ΚΛΕΝΤΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΠΑΝΤΙ

17. ΤΣΙΑΜΑ (ΣΤΑΘΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

18. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19. ΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20. ΤΣΩΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΤΥΦΤΙΚΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

22. ΦΑΒΒΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΦΙΛΙΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24. ΦΟΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

25. ΦΡΑΓΚΙΑ ΠΗΓΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

27. ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πισίων)

1. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΣΡΑΣΒΙΛΙ ΖΕΪΝΑΜΠΙ του ΑΛΕΞΑΝΤΡΕ

4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΛΥΜΠΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

6. ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ