Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ.Θεοδώρων: Συνάντηση εν όψει της αντιπυρικής περιόδου 2024
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/pirosvestis.jpg?fit=1024%2C575&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/image-41.png?resize=640%2C464&ssl=1)
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας, κος Κανάκης Μιχάλης, προσκαλεί όλους τους
Επαγγελματίες Ξενοδόχους και Επισιτιστές που δραστηριοποιούνται εντός των διοικητικών ορίων του Δήμου Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων, όπως προσέλθουν στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου, την Τετάρτη 22 Μαΐου 2024 και ώρα 12:00 μ. προκειμένου να διεξαχθεί συζήτηση για την καλύτερη προετοιμασία ενόψει της αντιπυρικής περιόδου 2024.
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας
Κανάκης Μιχαήλ