Δήμος Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης: Yπογραφή αρδευτικού έργου που αγγίζει τις 700.000 ευρώ
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/05/1-A-19.jpg?fit=446%2C285&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/05/01_Mid-Season-Sale.jpg?w=640&ssl=1)
Χαρούμενος δήλωσε ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης Βλάσης Τσιώτος που βρέθηκε στην Π.Ε Κορινθίας για την υπογραφή ενός ακόμα σημαντικού αρδευτικού έργου που αγγίζει τις 700.000 ευρώ. Όπως δήλωσε ο κύριος Τσιώτος, το έργο θα βοηθήσει τον αγροτικό κόσμο ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στις σχέσεις δήμου Περιφέρειας.