Διαμαρτυρία για την έλλειψη νερού στο Ζευγολατιό
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/289934951_416866400170036_4067766290308991307_n.jpg?fit=1024%2C896&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/05/01_Mid-Season-Sale.jpg?resize=600%2C150&ssl=1)
Η ομάδα “Ενεργοί Πολίτες Ζευγολατιού” σας καλούν την Παρασκευή 1η Ιουλίου στις 11:00 το πρωί σε συγκέντρωση διαμαρτυρίας για την έλλειψη νερού στα σπίτια μας και τα κτήματα μας, έξω από το δημαρχείο του Ζευγολατιού. Η συγκέντρωση δεν έχει καμία σχέση με κόμματα, δεν είναι πολιτικοποιημένη,αφορά μόνο και μόνο εμάς τους πολίτες του Ζευγολατιού.