Εθελοντικές αιμοδοσίες στις 11 και 14 Δεκεμβρίου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/12/ΑΥΤΑ-ΤΑ-ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ-η-μαγεία-είναι-στα-χέρια-σου_page-0001-scaled.jpg?fit=1024%2C1448&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
«Αυτά τα Χριστούγεννα η μαγεία είναι στα χέρια σου».
Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και η προσφορά αίματος κατά την εορταστική περίοδο είναι μειωμένη. Με αφορμή λοιπόν τη λαμπρή γιορτή αγάπης ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών και Δωρητών Οργάνων Σώματος Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης «Οι Φίλοι της ζωής» σας προτρέπει να κάνετε ένα δώρο στον εαυτό σας, να κάνετε μια πράξη αγάπης. Να προσφέρετε κάτι από εσάς στον συνάνθρωπό σας.
Ο σύλλογος απευθύνει κάλεσμα στα γραφεία του, Αγίου Βλασίου 20 στο Ξυλόκαστρο την Κυριακή 11/12/2022 από 09.00 έως 13.00 και την Τετάρτη 14/12/2022 από 16.00 έως 20.00