Εθελοντική Αιμοδοσία στα γραφεία του Ιατρικού και Φαρμακευτικού Συλλόγου στη Κόρινθο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/02/aimodosia-6.jpg?fit=1021%2C582&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Ιατρικός Σύλλογος Κορινθίας συνδιοργανώνει με τον Φαρμακευτικό, τον Οδοντιατρικό, τον Δικηγορικό Σύλλογο Κορίνθου καθώς και με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό Π.Τ. Κορίνθου την Τετάρτη 22-2-2023 (16.00-19.00), στα κοινά γραφεία Ιατρικού και Φαρμακευτικού Συλλόγου στη Κόρινθο, Αδειμάντου 63.
Προσέλθετε όσοι μπορείτε να δώσετε αίμα, για να χαρίσουμε ζωή!
Για έναν σκοπό… Σκοπος ζωής!!!
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/02/331718972_859448475161083_84482990395323834_n.jpg?resize=602%2C826&ssl=1)