Εκπληκτικοί οι Gazo Dilo ξεσήκωσαν το κοινό με την συναυλία τους (ΦΩΤΟ – ΒΙΝΤΕΟ)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/08/GAJODILO9-1024x689.jpg?fit=1024%2C689&ssl=1)
Μια εκπληκτική συναυλία είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν στη Παραλία πευκάκια των Αγίων Θεοδώρων οι δεκάδες κάθε ηλικίας πολίτες της πόλης των Αγίων Θεοδώρων. Η μπαντα με την όμορφη μουσική μας ταξίδεψε σε άλλες εποχες με παλιές διασκευασμένες επιτυχίες τους και καταχειροκροτήθηκε απο τους δεκάδες του κόσμου που ειχαν απλωθεί στην ομορφη παραλία. Η συναυλία ξεκίνησε με το καλοσώρισμα του Αντιδημάρχου της πόλης κυρίου Σπύρου Ράτη και του Αντιδημάρχου Πολιτισμού και Αθλητισμού κυρίου Θανάση Παπαθανασίου. Στα πλαίσια των εκδηλώσεων του Loutraki Festival είναι η πρώτη συναυλία που δόθηκε για το φετινό καλοκαίρι στη πόλη των Αγίων Θεοδώρων ενω σειρά εχει η Ρίτα Αντωνοπούλου την Τετάρτη 7 Αυγούστου στο Θέατρο Νότης Περιγιάλης στο Μπεσκάκι.
![](https://i0.wp.com/cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024/https://atnews.gr/wp-content/uploads/2019/08/GAJODILO1-1024x686.jpg?resize=640%2C429&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024/https://atnews.gr/wp-content/uploads/2019/08/GAJODILO2-1024x547.jpg?resize=640%2C342&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024/https://atnews.gr/wp-content/uploads/2019/08/GAJODILO5-1024x664.jpg?resize=640%2C415&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024/https://atnews.gr/wp-content/uploads/2019/08/GAJODILO6-1024x734.jpg?resize=640%2C459&ssl=1)
www.atnews.gr