Επίσκεψη της Γενικής Γραμματέως Αντεγκληματικής Πολιτικής κ.Σοφίας Νικολάου στον Δήμαρχο Άργους Μυκηνών Δημήτρη Καμπόσο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/Καμπόσος-Νικολάου-1.jpeg?fit=1024%2C532&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Συνάντηση με την Γενική Γραμματέα Αντεγκληματικής Πολιτικής κ. Σοφία Νικολάου είχε σήμερα στο γραφείο του ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος . Η κ.Νικολάου επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Άργους Μυκηνών, ως εκπρόσωπος του Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη και συζήτησαν θέματα που αφορούν στην πάταξη της παραβατικότητας στην περιοχή.