Επίσκεψη του υποψηφίου ευρωβουλευτή Αθ. Εξαδάκτυλου στο Γενικό Νοσοκομείο Κορίνθου (video-εικόνες)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_133049.jpg?fit=1024%2C592&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/image.png?resize=640%2C464&ssl=1)
Την Κόρινθο επισκέφθηκε σήμερα Δευτέρα 3/6 ο Πρόεδρος του Πανελληνίου Ιατρικού Συλλόγου και Υποψήφιος Ευρωβουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία, Αθ. Εξαδάκτυλος.
Ο κύριος Εξαδάκτυλος βρέθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Κορίνθου, όπου πραγματοποίησε συνάντηση με τον Πρόεδρο και τα μέλη της Διοίκησης και ενημερώθηκε για θέματα που αφορούν το νοσοκομείο.
Τον υποψήφιο ευρωβουλευτή υποδέχτηκαν ο Αντιπεριφερειάρχης Πελοποννήσου στο τομέα της Δημόσιας Υγείας και ιατρός, κ Χρυσοβαλάντης Μέλλος και ο ιατρός – καρδιολόγος και μέλος του Δ.Σ του Πανελλήνιου Ιατρικού συλλόγου, κ. Βλάσσης Πυργάκης.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_133023.jpg?resize=640%2C373&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_133013.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_132940.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_132922.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_132908.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240603_132833.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)