Ετήσιος χορός και κοπή πίτας για τον Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/χδτηδφτβ.jpg?fit=563%2C581&ssl=1)
Ο πρόεδρος της ομάδας κος Παναγιώτης Δαληβίγκας & το Δ.Σ καλεί τα μέλη και τους φίλους στον ετήσιο χορό που θα πραγματοποιήσει ο Παμβοχαϊκός την Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023, ώρα 8:30 το βράδυ στο Ξενοδοχείο Αλκυών στο Βραχάτι. Στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ομάδας, θα τραγουδήσει ο αγαπημένος Βραχατιώτης καλλιτέχνης, Δημήτρης Λιούντρης! Η βραδιά αναμένεται ξεχωριστή γι’ αυτό και η κράτηση των θέσεων πρέπει να γίνει έγκαιρα στην διοίκηση της ομάδας γιατί η προσέλευση του κόσμου θα είναι μεγάλη δεδομένης της δημοφιλίας του Δημήτρη Λιούντρη αλλά και της ειδικής αγάπης των Βοχαΐτών για τον Παμβοχαϊκό. Η εκδήλωση θα γίνει στο ξενοδοχείο Αλκυών και η τιμή της πρόσκλησης είναι 20€ για τους ενήλικες και 12€ για τα παιδιά έως 12 ετών. Στην τιμή συμπεριλαμβάνεται φαγητό , κρασί και αναψυκτικά και οι κρατήσεις γίνονται στα τηλέφωνα 6977024209 και 6947077172. Πρέπει να κάνετε έγκαιρα τις κρατήσεις σας, για αυτήν την ξεχωριστή βραδιά, γιατί η ζήτηση είναι μεγάλη!
Την εκδήλωση υποστηρίζει το ΝΠΔΔ «Ανέλιξη» του Δήμου Βέλου-Βόχας,
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/325088169_1211869009451049_5058086570551893424_n.jpg?resize=640%2C960&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/325496894_725261852285071_7259686337452716981_n.jpg?resize=379%2C178&ssl=1)