Η Ρένα Δούρου στο Ξυλόκαστρο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/07/ΑΦΙΣΑ-ΡΕΝΑ-ΔΟΥΡΟΥ-2.jpg?fit=867%2C960&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Σήμερα, Δευτέρα 4 Ιουλίου στις 8:30 μ.μ. η Οργάνωση Μελών Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης διοργανώνει εκδήλωση για την υποδοχή νέων μελών στην πλατεία Ηρώων στο Ξυλόκαστρο (καφέ “ΠΕΥΚΙΑΣ”). Κεντρική ομιλήτρια της εκδήλωσης θα είναι η ΡΕΝΑ ΔΟΥΡΟΥ, ενώ θα χαιρετίσει ο Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Κορινθίας Γιώργος Ψυχογιός.
Στην εκδήλωση οι παριστάμενοι θα έχουν την ευκαιρία να ακούσουν τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία τις οποίες θα μεταφέρει η Ρένα Δούρου, αλλά και να συζητήσουμε τους προβληματισμούς και τις προτάσεις τους για το αύριο.