Θανάσης Τσατσουλής: Δωρεά σημαντικού τεχνικού εξοπλισμού στους συνοριακούς φύλακες της Κορίνθου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/ΣΥΝΟΡΙΑΚΟΙ.jpeg?fit=1024%2C547&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Η Ένωση Συνοριακών Φυλάκων Κορίνθου ευχαριστεί τον κ. Θανάση Τσατσούλη για την ανιδιοτελή πρωτοβουλία του να πραγματοποιήσει δωρεά σημαντικού τεχνικού εξοπλισμού, ο οποίος είναι απολύτως χρήσιμος για την εκπλήρωση της αποστολής μας.
Η παρούσα επιστολή αποτελεί σαφή ένδειξη αναγνώρισης της αξιόλογης πράξης αλληλεγγύης για τον καθημερινό μας αγώνα για την φύλαξη των εγκαταστάσεων του προ-αναχωρησιακού Κέντρου Κράτησης Αλλοδαπών (ΠΡΟ.ΚΕ.Κ.Α.) Κορίνθου.
Η συνεισφορά του αποτελεί πηγή ενθάρρυνσης για τη συνέχιση του έργου μας.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/07/ScreenHunter-692.png?resize=621%2C190&ssl=1)