Κατερίνα Αντωνοπούλου – Ρούκη: ”Το άλμα πιο γρήγορα από την φθορά. Η Πελοπόννησος Μπροστά, η Κορινθία μας Μπροστά” (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_998795734660572.jpeg?fit=750%2C481&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Η υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος στην Π.Ε Κορινθίας με το συνδυασμό του Δημήτρη Πτωχού, Κατερίνα Αντωνοπούλου – Ρούκη, με σύνθημα της ”Άλμα πιο γρήγορα από την φθορά. Η Πελοπόννησος Μπροστά, η Κορινθία μας Μπροστά”, στέλνει το δικό της μήνυμα για τις επικείμενες εκλογές της 8η Οκτωβρίου.
Δείτε εδώ