ΚΙΝΑΛ: Κεντρική προεκλογική συγκέντρωση στην Κόρινθο με ομιλητή τον Μανώλη Χριστοδουλάκη
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/07/kinal-3-thumb-large-3.jpg?fit=960%2C600&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Την Παρασκευή 5 Ιουλίου στις 20:30, στο Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου «Θωμάς Θωμαΐδης» (Δαμασκηνού 57), θα πραγματοποιηθεί η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του Κινήματος Αλλαγής στην Κόρινθο. Κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση θα είναι ο Γραμματέας της ΚΠΕ του Κινήματος Αλλαγής, ο Μανώλης Χριστοδουλάκης.
Θα παρουσιαστούν και θα απευθύνουν χαιρετισμό οι υποψήφιοι Βουλευτές Κορινθίας του Κινήματος Αλλαγής.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/07/manolis2-1024x576.jpg?resize=640%2C360)