Πε. Μάι 30th, 2024

Νεμέα: Κώστας Φρούσιος – Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο της “Συνεργασίας Πολιτών Νεμέας”

Κοινοποίηση ειδήσεων

Πλήρες ψηφοδέλτιο της Συνεργασίας Πολιτών Νεμέας, κατατέθηκε στις 31/8/2023 για τις αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου.

Ένα ψηφοδέλτιο με απόλυτη επάρκεια υποψηφίων, σε όλες τις τοπικές κοινότητες του Δήμου Νεμέας.

Ένα ψηφοδέλτιο που, πέρα από την εμπειρία, έχει σε μεγάλη πλειοψηφία νέους και νέες, που επιζητούν το καλύτερο για τον τόπο τους.

Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ανθρώπους που συμμετέχουν σ’ αυτή την κοινή προσπάθεια με την υποψηφιότητά τους.

Ιδιαίτερα όμως, θα ευχαριστήσω κάποιους συμπολίτες μου, που επιθυμούσαν τη συμμετοχή τους στο ψηφοδέλτιο, όμως οι διατάξεις του εκλογικού νόμου, δεν τους έδωσαν τη δυνατότητα υποψηφιότητάς  τους (λόγω υπεραριθμίας, ποσόστωσης κ.λ.π. ).

Σας ευχαριστώ όλους για τη συμμετοχή σας στο Συνδυασμό «Συνεργασία Πολιτών Νεμέας» και εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλους και όλες σας !

Στη συνέχεια τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων στην εκλογική περιφέρεια του Δήμου Νεμέας:

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΪΒΑΛΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΔΕΡΔΕΝΕ ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΘΩΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΖΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  20. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΔΕΡΔΕΝΕ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΑΡΚΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  22. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  25. ΛΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΜΠΑΝΑΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  30. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΜΠΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  32. ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  33. ΝΤΑΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  34. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  35. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  36. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΕΡΙΚΛΗΣ)
  37. ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΡΟΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  39. ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  40. ΣΚΑΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  42. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  43. ΤΑΡΝΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  44. ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  45. ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  46. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  47. ΧΟΥΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  48. ΨΥΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ακολούθως τα ονόματα των υποψηφίων Συμβούλων της Δ.Κ. Νεμέας:

  1. ΒΑΚΚΑ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΑΛΑΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΕΛΕΝΙΚΑ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΠΟΜΠΕΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΚΟΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΣΠΑΝΟΡΡΗΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!