Ντροπή: Τρεις και ο… Κούκος – Αναβλήθηκε η συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου Πελοποννήσου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/03/fgkjfyu-1.png?fit=950%2C533&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Αναβλήθηκε η συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου Πελοποννήσου, που ήταν προγραμματισμένη για σήμερα, Δευτέρα 21 Μαρτίου λόγω έλλειψης απαρτίας.
Είναι για γέλια και για κλάματα, μόλις άρχισε το περιφερειακό συμβούλιο ο πρόεδρος του περιφερειακού Συμβουλίου ανακοίνωσε ότι λόγω έλλειψης απαρτίας δεν θα πραγματοποιηθεί το σημερινό περιφερειακό συμβούλιο λόγω έλλειψης απαρτίας, ούτε το αυριανό γιατί όπως είπε ο πρόεδρος θα υπάρχει χιονόπτωση στην περιοχή της Τριπόλεως. Αυτά που συμβαίνουν στην Περιφέρεια Πελοποννήσου είναι για κλάματα ούτε στην Ουγκάντα.