Ξεκίνησε από την παραλία «Καλάμια» ο καθαρισμός των παραλιών του δήμου Κορινθίων (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/04/Στιγμιότυπο-οθόνης-532.png?fit=1024%2C576&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ξεκίνησε από την παραλία «Καλάμια» ο καθαρισμός των παραλιών του δήμου Κορινθίων.
Ξεκίνησε από την παραλία «Καλάμια» ο καθαρισμός των παραλιών του δήμου Κορινθίων ενόψει του Πάσχα. Ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας Δημήτρης Μπίτζιος δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στις αλλαγές που θα υπάρξουν φέτος το καλοκαίρι.