Ολοκληρώθηκε η η κατασκευή του παραλιακού δρόμου στην περιοχή Σαμούτανη Βραχατίου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/ScreenHunter-1693.jpg?fit=674%2C529&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/05/01_Mid-Season-Sale.jpg?resize=600%2C150&ssl=1)
Πιστή στις δεσμεύσεις της και στους σχεδιασμούς της η Δημοτική Αρχή Βέλου Βόχας και ο Δήμαρχος Αννίβας Παπακυριάκος προχωράει όλα τα έργα που έχουν προγραμματιστεί και υλοποιούνται ή πρόκειται να υλοποιηθούν.
Ολοκληρώθηκε η η κατασκευή του παραλιακού δρόμου στην περιοχή Σαμούτανη Βραχατίου, ένα αίτημα της Τ.Κ. των κατοίκων αλλά και των επιχειρηματιών της περιοχής από την οδό Ροδοπούλου έως τον Άσσο.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/image-14.png?resize=640%2C852&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/image-15.png?resize=640%2C852&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/06/image-16.png?resize=638%2C850&ssl=1)