Ο Αντιδήμαρχος Κορινθίων, Β. Παπαϊωάννου στο 3ο συνέδριο Καινοτομίας & Νέων Τεχνολογιών Αυτοδιοίκησης Περιφερειών Ελλάδας
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240427_205049.jpg?fit=1024%2C747&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/kanelopoulos.gif?resize=640%2C464&ssl=1)
Σήμερα στη Θεσσαλονίκη, στο 3ο συνέδριο Καινοτομίας & Νέων Τεχνολογιών Αυτοδιοίκησης Περιφερειών Ελλάδας στα πλαίσια της 4ης διεθνής έκθεση Ψηφιακού Μετασχηματισμού, Τεχνολογίας & Καινοτομίας.
Ένα συνέδριο γεμάτο iΔΕΕΣ, με Επιλεγμένες παρουσιάσεις καινοτομιών από τους κυριότερους Φορείς του Δημοσίου, μεγάλες επιχειρήσεις και στελέχη της Αυτοδιοίκησης για να ξέρουμε το ΑΥΡΙΟ … ΣΗΜΕΡΑ!
Είχα την τιμή να εκπροσωπήσω το Δήμο Κορινθίων μαζί με τους συναδελφους Αντιδήμαρχο Έργων και Μελετών Δημήτρη Μανωλάκη και την Αν/τρία Δημαρχου και Αντιδήμαρχο Εξυπηρέτησης Πολιτη Γεωργια Στριμενοπουλου.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/439273395_10234255048899895_6796394354408654834_n.jpg?resize=638%2C850&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/440855524_10234255049219903_4053604048630317159_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)