Ο Αντιπύραρχος Δημήτριος Λερής νέος Διοικητής της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κορίνθου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/02/273494005_637023894045296_2327952236257806740_n-2.jpg?fit=1024%2C946&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Δημήτριος Λερής, από Διοικητής της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κιάτου, ανέλαβε το τιμόνι της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κορίνθου. Ο πρώην Διοικητής της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κορίνθου Αντιπύραρχος Αλέξανδρος Μαυραγάνης προήχθη στον Βαθμό του Πυράρχου και είναι ο νέος Διοικητής Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Νομού Λακωνίας.
Σας ευχόμαστε υγεία, δύναμη και καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο που αναλαμβάνετε.