Ο αστυνομικός του Τμήματος Τροχαίας Αυτοκινητοδρόμων Κορινθίας έπιασε ξανά οδηγό ΙΧ με ναρκωτικά
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/07/46836873_381155605955603_1226215851657527296_n_0_0_0.jpg?fit=750%2C499&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Συνελήφθη, χθες (9.7.2019) το απόγευμα, στο 91ο χιλιόμετρο της Νέας Εθνικής Οδού Αθηνών- Πατρών, από αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Αυτοκινητοδρόμων ΠΑΘΕ Κορινθίας, 38χρονος ημεδαπός, γιατί κατείχε ποσότητα κάνναβης, συνολικού βάρους -5,2- γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε. Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφαλείας Κορίνθου