ΠΡΟ.ΚΕ.ΚΑ Κορίνθου: Μια ακόμη σύλληψη από τους συνοριακούς φύλακες
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/korinthos_stratopedo-540x304-1.jpg?fit=540%2C304&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Συνελήφθη, το πρωί της Τρίτης από Συνοριακούς Φύλακες του Προαναχωρησιακού Κέντρου Κράτησης Αλλοδαπών (ΠΡΟ.ΚΕ.Κ.Α.) Κορίνθου, ένας 25χρονος αλλοδαπός, γιατί ήταν αποδέκτης δέματος που περιείχε ποσότητα κάνναβης, συνολικού βάρους -8,3- γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Κορίνθου.