Π. Νίκα σε Π. Τατούλη: Πήρες ως αντίδωρο τους χωρικούς Αντιπεριφερειάρχες από τα κόμματα που σε στήριξαν (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/04/tatoulis-nikas-kabgas.jpg.webp?fit=1024%2C512&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Για άλλη μία φορά στο περιφερειακό συμβούλιο Πελοποννήσου ειπώθηκαν πολλά ανάμεσα στον περιφερειάρχη Πελοποννήσου Παναγιώτη Νίκα και τον πρώην περιφερειάρχη Πέτρο Τατούλη. Ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου είπε ότι όλα τα κόμματα στήριξαν προεκλογικά και το 2010 και το 2014 τον Πέτρο Τατούλη και του έδωσαν ως αντίδωρο τους χωρικούς αντιπεριφερειάρχες.