Σε… συνήθεια μετατρέπεται η έλλειψη απαρτίας στο δημοτικό συμβούλιο του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/03/gffdb.jpg?fit=1024%2C578&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Σε αναβολή οδηγήθηκε πριν από λίγο και για δεύτερη φορά η συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης λόγω μη ύπαρξης της απαιτούμενης απαρτίας. Η συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίουτην θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1/4 & ΩΡΑ 20.30, δια ζώσης και ταυτόχρονα με τηλεδιάσκεψη.