Σταυρέλης: Για πρώτη φορά ο Δήμος Κορινθίων ενισχύει τις εθελοντικές ομάδες πυροπροστασίας πριν την έναρξη της αντιπυρικής περιόδου με σημαντικά ποσά (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/23fb77d0-274f-4a8c-9cc4-65ef18662161-1.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Δήμαρχος Κορινθίων, Νίκος Σταυρέλης μιλώντας λίγο νωρίτερα στο δημοτικό συμβούλιο τόνισε πως “Για πρώτη φορά ο Δήμος Κορινθίων ενισχύει τις εθελοντικές ομάδες πυροπροστασίας πριν την έναρξη της αντιπυρικής περιόδου με σημαντικά ποσά”.