Στην Κόρινθο ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της ΝΔ Σπύρος Καρανικόλας (video-εικόνες)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/ScreenHunter-1777.png?fit=1024%2C605&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/image-14.png?resize=640%2C464&ssl=1)
Την Κόρινθο επισκέφθηκε ο υποψήφιος ευρωβουλευτής της ΝΔ Σπύρος Καρανικόλας ο οποίος συνομίλησε με φορείς για θέματα που αφορούν την κοινωνία της Κορινθίας.
Τον υποψήφιο ευρωβουλευτή της ΝΔ υποδέχτηκαν ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας Αναστάσιος Γκιολής, η Αντιπεριφερειάρχης Αθήνα Κόρκα, ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Κορινθίας Παναγιώτης Λουζιώτης, ο Σωτήρης Κουκουλάκης μέλος του Δ.Σ Επιμελητηρίου Κορινθίας και ο πρόεδρος της ΔΕΕΠ ΝΔ Κορινθίας Δημήτρης Σουφρίλας.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_150820.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_151037.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_151110.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_151050.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_151025.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/PSX_20240408_150743-1-850x541.jpg?resize=640%2C407&ssl=1)