Συσκέψεις για το Τεχνικό Πρόγραμμα στις Π.Ε. Αρκαδίας και Κορινθίας
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/03/tileark-pjimage.jpg?fit=1000%2C750&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Σε εξαιρετικά καλή πορεία βρίσκεται η υλοποίηση του Τεχνικού Προγράμματος στις Π.Ε. Αρκαδίας και Κορινθίας.
Αυτό διαπιστώθηκε στην διάρκεια διασκέψεων που ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας είχε σήμερα Τετάρτη 2 Μαρτίου με τους αντιπεριφερειάρχες Αρκαδίας Μανώλη Σκαντζό και Κορινθίας Αθηνά Κόρκα, με τη συμμετοχή του αντιπεριφερειάρχη Υποδομών και Μεταφορών Θεόδωρου Βερούτη και υπηρεσιακών παραγόντων.