Σύλλογος Εφέδρων Πελοποννήσου: Aλλαγή της Ελληνικής Σημαίας, λόγω φθοράς, στην Παναγία του Βράχου Νεμέας (εικόνες)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1691334883913.jpg?fit=720%2C960&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Μέλη του Συλλόγου Εφέδρων Πελοποννήσου(Σ.Ε.Π.) εν όψει της εορτής της Μεγαλόχαρης μετέβηκαν πάνω από το Κάστρο Πολυφέγγους – Αγίου Γεωργίου – Ιερά μονή Κοιμήσεως Θεοτόκου βράχου Νεμέας και στον ιστό που οι ίδιοι έχουν τοποθετήσει από την προηγούμενη χρονιά έκαναν αλλαγή της Ελληνικής Σημαίας η οποία είχε φθαρεί.
Ευχόμαστε η Παναγία να μας Προστατεύει και να μας Έχει Πάντα Υπό Την Σκέπη Της!!!
Καρυώτης Γεώργιος
Εφ Τχης(ΠΖ-ΕΔ)
Πρόεδρος Συλλόγου Εφέδρων Πελοποννήσου (Σ.Ε.Π.)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_241344568817304.jpeg?resize=468%2C850&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1691334917661.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)