Υπογραφή σύμβασης ανόρυξης γεώτρησης στην Π.Ε. Κορινθίας
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-1941.jpg?fit=857%2C393&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/kanelopoulos.gif?resize=640%2C464&ssl=1)
Υπεγράφη η σύμβαση ανόρυξης γεώτρησης ΤΟΕΒ Πασίου, προϋπολογισμού 74.400,00 ευρώ, στα γραφεία της Π.Ε. Κοριθνίας, την Δευτέρα 29 Απριλίου. Η διάρκεια του έργου είναι έξι μήνες και οι εργασίες θα αρχίσουν αμέσως μετά τις γιορτές του Πάσχα.
Η σύμβαση υπεγράφη παρουσία του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας, Αναστάσιου Γκιολή, της Αντιπεριφερειάρχη Πολιτισμού, Αθηνάς Κόρκα – Κώνστα, του Αντιπεριφερειάρχη Αγροτικής Οικονομίας και Κτηνιατρικής, Σπυρίδωνα Ζαχαριά, του διευθυντή των τεχνικών υπηρεσιών, του Προέδρου ΤΟΕΒ και του αναδόχου.