Χριστουγεννιάτικες ευχές από τον Γιώργο Δέδε
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/12/CVGHGD-scaled.jpg?fit=1024%2C680&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
O επικεφαλής του Συνδυασμού «Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο», Γιώργος Δέδες σας στέλνει τις θερμότερες ευχές για Καλά Χριστούγεννα, καλή χρονιά και κάθε ευτυχία για το νέο έτος.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/12/ScreenHunter-2731.jpg?resize=640%2C417&ssl=1)
O επικεφαλής του Συνδυασμού «Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο», Γιώργος Δέδες σας στέλνει τις θερμότερες ευχές για Καλά Χριστούγεννα, καλή χρονιά και κάθε ευτυχία για το νέο έτος.