Όμιλος Κυνοφίλων Κορινθίας: Έκθεση μορφολογίας στο Βραχάτι (video-φώτο)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/09/307763098_10228659624378343_7958718991394121526_n.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Με μεγάλη επιτυχία και πολλές συμμετοχές πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά στο Βραχάτι η πανελλήνια Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων, με περισσότερα από 520 σκυλιά πιστοποιημένης ράτσας να λαμβάνουν μέρος. O Όμιλος Κυνοφίλων Κορινθίας που ήταν και ο διοργανωτής, κρίνει πως, η Έκθεση στο Βραχάτι άφησε τους πάντες ικανοποιημένους, όχι μόνο για τις πολλές συμμετοχές ιδιοκτητών σκυλιών ράτσας αλλά ακόμη και για τους θεατές που συγκεντρώθηκαν για να θαυμάσουν το θέαμα.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/09/image-58.png?resize=640%2C432&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqtobEdw7K7xd0hSdiZKUF-ujZmIWDwud9h46F8MAuJ9Wls2nUvWOhG5JCBoR3t765d-ZaC9b9L3Fklkfot5N6qPRVeu_th2ICYepR3Wl6hxJ-PL-HUH9xP2s_j6nKJsni9OouPbC5CCVcFEq1UkXmZIa9dFExabaCrOWV8KRlLcmaTJnwUdXvRuo1/w480-h640/306950099_1331120477421397_5175537532123773151_n.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxwyhcOgcujWYceMbPVkXNqVHzlBeTO7DyRfwhWbA4aRSZXFgHYAO4WcILoWNr9bDQUEG9uWj9AAdf2ddPMkk7l1F4jB0AzTxutx_8bZBsxVm717Q4k8DVOANQaq05Y62ffLJ11juK1q1CVfsWcAeRgCdRok7h9TyHoeiH0Es10KuRQgawSq9cqkrl/w640-h426/307033598_10227089468678554_6531688786596832320_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1VEqYmpLElDZxQpQLcWfX9fJt8lTiMjFk8NpfOinv-OUMQ0rXJ7XLnYI-Ou0wuplK5OehsKDVDsMXv_sxdjG6Li5ZVENJuPsEbv4IhzKR9bW41QQMG8BkVUQcStw6-0oleeDgWv2oqOn9iAUM_BzVDcL9d3fRVrbeK06bXRe5u-uam2Qn_H8ODFtT/w640-h480/307380063_1331120924088019_5022532030418488118_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKlYN9k8smSmRDmRYIJwPLhWcCjtSWj_H5lFhCdjZA7iiM-5E00wltuP9NjE8SmcMybBkRCAY871a55RLrSXwP0lOQb2S-57l6FQYpJHD2XlSwW1mIKT0EKZ3cFank4SQQ2oEXU2PBSf56SR3slrqbkdUQBgW3vfteMnh4tLN_Am18B3EhHR40omR5/w640-h480/307763098_10228659624378343_7958718991394121526_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjprIfL2IMyzFJBDooNatTIjWvUveEFqDc9npNcrz2RkYeGCGvZwYMiIB4N20GsMbqOZP8xcmfwbi4qf5-qUb1xurgOR4gM2aKahehc5F5yasfxzJBfgkBzcuBSzFK9NLTsoSNKYinqDAQNNaUMR193CUPTH3vFrlI6kTaZKdJsLCi9-5XKFMWKv-Gi/w640-h426/306761146_10227089468078539_1113218907630018608_n.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)