18χρονος σκοτώθηκε στο δρόμο Λυγουριού – Επιδαύρου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/03/Αγγελος-Λυγουριο.jpg?fit=585%2C376&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Χθες (29.3.2022) το μεσημέρι, στο 4ο χιλιόμετρο της Επαρχιακής Οδού Λυγουριού-Νέας Επιδαύρου, Ι.Χ. επιβατηγό όχημα, που οδηγούσε 18χρονος ημεδαπός, εξετράπη της πορείας του και προσέκρουσε σε σταθερό αντικείμενο (ελαιόδεντρο), με αποτέλεσμα τον τραυματισμό του. Ο τραυματίας μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Ναυπλίου, όπου υπέκυψε στα τραύματά του. Προανάκριση διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Επιδαύρου.