Aσύλληπτη υποδοχή Σταυρέλη στη λαϊκή της Κορίνθου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/10/385886070_811459877651577_197001726939147545_n.jpg?fit=1024%2C749&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Όλοι οι δημότες που βρίσκονταν στη Λαϊκή της Κορίνθου, οι παραγωγοί, οι έμποροι άνοιξαν την αγκαλιά τους στον Νίκο Σταυρέλη, τον υποψήφιο Δήμαρχο Κορινθίων, τον δικό τους άνθρωπο.
Ο Ν.Σταυρέλης, με τη σειρά του, εξέφρασε την αγάπη του για καθέναν από τους δημότες και τους μίλησε για την αλλαγή που περιμένουν.Την αλλαγή που θα δώσει πνοή στον τόπο μας. Πνοή Δημιουργίας!