O Φάνης Ζάρκος στην ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/08/fanis.jpg?fit=261%2C448&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Η Διοίκηση του Π.Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ πραγματοποιώντας τα σχέδια για μια ανταγωνιστική ομάδα κτισμένη πάνω σε ντόπιους ποδοσφαιριστές, είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Φάνη Ζάρκου.
Ο 27χρονος αγωνίζεται στην μεσαία γραμμή, έχει ξαναφορέσει με επιτυχία την φανέλα της ομάδας μας, έχει παραστάσεις από ανώτερες κατηγορίες στο παρελθόν και έχει αγωνιστεί στις ομάδες:
Παναχαϊκή, Βύζας Μεγάρων, Καλαμάτα, ΠΑΣ Κόρινθος, ΑΟ Ζευγολατιού, Πέλοπας Κιάτου.
Φάνη καλώς ήλθες στην οικογένεια της ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ.