SUPER CUP Κορινθίας: Αυτή την Κυριακή ο αγώνας ανάμεσα σε ΠΑΣ Κόρινθος και Αγίους Θεοδώρους
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693477691593.jpg?fit=940%2C788&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Αυτή την Κυριακή 3/9 θα διεξαχθεί ο αγώνας για το 𝙎𝙐𝙋𝙀𝙍 𝘾𝙐𝙋 Κορινθίας ανάμεσα στον ΠΑΣ Κόρινθος και τους Αγίους Θεοδώρους. Ο Πρωταθλητής Κορινθίας αντιμετωπίζει τον Κυπελλούχο Κορινθίας στο Θώδειο Στάδιο Λουτρακίου στις 17:00
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!
Σας περιμένουμε όλους εκεί !!!! Στηρίζουμε το όνειρο !