Δημόσια Διαβούλευση – Γενικό Πολεοδομικό Σχέδιο Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/11/KORTV-2022.jpg?fit=914%2C492&ssl=1)
Ο Δήμος Ξυλοκάστρου- Ευρωστίνης, καλεί τους πολίτες να συμμετάσχουν στη δημόσια διαβούλευση που αφορά το Γενικό Πολεοδομικό Σχέδιο Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης (στάδιο Β2 – B1) και τη Στρατηγική Μελέτη Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων (ΣΜΠΕ) που συνοδεύει το σχέδιο αυτό.
Όσοι επιθυμούν, μπορούν να συμμετάσχουν στη διαβούλευση καταθέτοντας τις προτάσεις τους ηλεκτρονικά στη διεύθυνση info@xylokastro.gov.gr ή σε έντυπη μορφή στο πρωτόκολλο του Δήμου στη Διεύθυνση Λυκ.Φραντζή 2, T.K. 20 400, Ξυλόκαστρο Κορινθίας.
Η δημόσια διαβούλευση θα διαρκέσει έως τις 29 Δεκεμβρίου 2022
Συνημμένα:
Γενικό Πολεοδομικό Σχέδιο Δημοτικής Ενότητας Ξυλοκάστρου- Στάδιο Β2 (αρχείο .zip)
Στρατηγική Μελέτη Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων (ΣΜΠΕ) ΓΠΣ Δημοτικής Ενότητας Ξυλοκάστρου (αρχείο .zip)