Δωρεάν Τεστ ανίχνευσης κορωνοϊού στο Κιάτο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2020/07/Covid-19-Promahonas-test-1021x580-1.jpg?fit=1021%2C580&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) σε συνεργασία με τον Ερυθρό Σταυρό Κορίνθου και το Δήμο Σικυωνίων θα διεξάγουν δωρεάν ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου (rapid test) Covid-19, την Τρίτη 24 Μαΐου 2022, στο Κιάτο. Ειδικότερα, οι Κινητές Μονάδες Υγείας (ΚΟΜΥ) του ΕΟΔΥ θα βρίσκονται ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ και θα διενεργούν rapid test από 09:30 έως 14:00. (Είσοδος από οδό Κλεισθένους 57).
Οι πολίτες θα πρέπει να έχουν μαζί τους απαραιτήτως το ΑΜΚΑ.