Εθιμοτυπική επίσκεψη του Αρχιπυράρχου Ιωάννη Δαληβίγκα στον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή, Υποστράτηγο Ηλία Αξιοτόπουλος
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240305_135719.jpg?fit=967%2C526&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Εθιμοτυπική επίσκεψη πραγματοποιήθηκε, στο Γραφείο του Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Πελοποννήσου, Υποστράτηγου Ηλία Αξιοτόπουλου, από τον Αρχιπύραρχο κ. Ιωάννη Δαληβίγκα, Διοικητή Περιφερειακής Διοίκησης Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Πελοποννήσου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709639184862.jpg?resize=640%2C846&ssl=1)