Προσλήψεις 3 συμβασιούχων στο Δήμο Νεμέας
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-2082.png?fit=628%2C352&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ-2021.gif?resize=640%2C464&ssl=1)
Ο Δήμος Νεμέας ανακοινώνει την πρόσληψη προσωπικού ιδιωτικού δικαίου με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου διάρκειας τριών (3) μηνών, για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών και πρόσκαιρων αναγκών πυροπροστασίας – πυρασφάλειας, συνολικού αριθμού τριών {3} ατόμων.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Νεμέας, Παπακωνσταντίνου 39Β Τ.Κ.20500 Νεμέα απευθύνοντάς την στο Γραφείο Προσωπικού , είτε ηλεκτρονικά (nemeaota@otenet.gr),
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-2079.jpg?resize=482%2C649&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-2080.jpg?resize=508%2C664&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/ScreenHunter-2081.png?resize=481%2C592&ssl=1)