Συμμετοχή του Προέδρου του Επιμελητηρίου Κορινθίας κ. Λουζιώτη στην Διευρυμένη Δ.Ε. της Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων στη Χίο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240429_220413.jpg?fit=1024%2C576&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/04/image-90.png?resize=640%2C464&ssl=1)
Ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Κορινθίας Παναγιώτης Λουζιώτης συμμετείχε στην Διευρυμένη Συνεδρίαση της Διοικητικής Επιτροπής της Κεντρικής Ένωσης Επιμελητηρίων Ελλάδος, η οποία πραγματοποιήθηκε στις 26 και 27 Απριλίου στη Χίο.
![](https://i0.wp.com/www.korinthiacc.gr/wp-content/uploads/2020/12/IMG_4612-768x1024.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
Ο κ. Λουζιώτης αναφέρθηκε στις προκλήσεις της μικρομεσαίας επιχειρηματικότητας και υπογράμμισε την ανάγκη περαιτέρω στήριξης των επιχειρήσεων που αποτελούν τη ραχοκοκαλιά της οικονομίας μας.