Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Κορινθίας με την Πανελλήνια Ομοσπονδία Αποστράτων ΕΛ.ΑΣ
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/ΦΩΤΟ-ΑΠΟΣΤΡΑΤΩΝ-scaled.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Εθιμοτυπική επίσκεψη από την Πανελλήνια Ομοσπονδία Αποστράτων ΕΛ.ΑΣ. είχε σήμερα το μεσημέρι 20 Ιανουαρίου 2023 ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας κ. Χάρης Βυτινιώτης.
Αφού ανταλλάχθηκαν ευχές για καλή θητεία και μια καλή και δημιουργική χρονιά ο Πρόεδρος της Ομοσπονδίας κ. Χριστακόπουλος Ευάγγελος καθώς επίσης ο Αντιπρόεδρος κ. Βοργιάς Κωσνσταντινος, ο Ταμίας κ. Τζιβίκος Ηλίας και ο Πρόεδρος των Αποστράτων Νομού Κορινθίας κ. Καραγκούνης Βασίλειος, αναφέρθηκαν και συζήτησαν θέματα σχετικά με στο Πανελλήνιο Συνέδριο που προετοιμάζουν να γίνει την άνοιξη του 2023 στο Λουτράκι.