Συνελήφθη 23χρονος με τσιγαριλίκι χάσεις στο Βραχάτι
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2020/09/silipsi2.jpg?fit=777%2C437&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Συνελήφθη, σήμερα (16.4.2022) και πρώτες πρωινές ώρες, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Βέλου – Βόχας, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής του Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.) Κορινθίας, 23χρονος ημεδαπός, γιατί στην κατοχή του βρέθηκε τσιγαριλίκι κάνναβης, το οποίο κατασχέθηκε. Προανάκριση διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Βέλου – Βόχας.