Τέλης Καλλής: “Δρόμος” Νεμέας – Κιάτου… 30+1 χρόνια Ντροπής.
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/02/3353234.png?fit=758%2C424&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
O Επ. Πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Νεμέας Τέλης Καλλής καταγγέλλει την περιφερειακή και κεντρική διοίκηση για την κακοτεχνία και τη μη ολοκλήρωση του δρόμου Νεμέα ~ Κιάτου ενώ έχουν περάσει 31 χρόνια ντροπής από την ημέρα έναρξης του έργου.
Έρευνα, κείμενα σκηνοθεσία: Τέλης Καλλής
Κάμερα, φωτογραφία, μοντάζ: Μάριος Καραναστάσης